Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Gabinety Terapii Naturalnych, doradztwo zawodowe, szkolnictwo i praktyki. Blisko Ciebie!

Jeśli nie widzisz animacji powinieneś włączyć obsługę wtyczek, lub wgrać nowszą wersję Flash Player.

„W każdej kobiecie drzemie potężna siła, bogactwo dobrych instynktów, moc twórcza oraz odwieczna, prastara mądrość.”

„Biegnąca z wilkami” C. P. Estes

Edycja przy użyciu Lumia Selfie

Witam 🙂

Nazywam się Beata Tokarska.

Jestem kobietą, mamą dwójki cudownych dzieci – chłopca i dziewczynki, jestem żoną, pracownicą.

Od wielu lat interesuję się holistycznym podejściem do człowieka. Wspomaganiem zachodzących w nim procesów, szczególnie od strony energetycznej. Moje umiejętności, które wciąż rozwijam i pogłębiam, pomagają mi wspomagać energetycznie pacjentów, zarówno w trakcie zabiegów z klientem (bioenergoterapia, biomasaż) jak i na odległość (bioenergoterapia).

Jestem czeladnikiem naturopatii, uczennicą Magdaleny Dapczyńskiej 🙂

Zapraszam serdecznie na sesje bioenergoterapeutyczne wg szkoły Magdaleny Dapczyńskiej oraz na biomasaż.

Posiadam  zaświadczenia zawodowe (zaśw. zgodne z Rozp. MEN)  z następujących specjalności:
– Bioenergoterapia
– Hipnoterapia
– Energetyczna Matryca Uzdrawiania Ciała (Matrix Energy Body Healing)
– Konstelacje rodzinne – energetyczna terapia systemowa rodzin
– Biomasaż i klawiterapia

dlonie4

ZAPRASZAM NA:

BIOENERGOTERAPIA – nieinwazyjna metoda leczenia polegająca na całościowym podejściu do pacjenta – bioenergoterapeuta leczy przede wszystkim człowieka. Terapia polegająca na harmonizowaniu przepływu bioenergii w naszym organizmie za pomocą przykładania dłoni.

BIOMASAŻ – subtelny masaż całego ciała, delikatny, działający bardzo głęboko zarówno na sferę fizyczną, jak i psychiczną. Poprawia przemianę materii, reguluje gospodarkę hormonalną organizmu, rozluźnia napięcia mięśniowe. Poprawia samopoczucie, jędrność skóry i powoduje wzrost sił witalnych. Harmonizuje cały organizm i niweluje blokady w działaniu poszczególnych układów funkcjonalnych, oraz poprawia cyrkulację krwionośno-oddechową. Jest swoistą receptą na zachowanie młodości i dobrego wyglądu bez użycia skalpela i bolesnych operacji plastycznych.

KLAWIPUNKTURA – wykorzystuje znane organizmowi odruchowe procesy fizjologiczne samonaprawcze, poprzez delikatne stymulowanie na ciele punktów czynnych biologicznie. Uruchamia się je przy pomocy specjalnego rodzaju „gwoździ” – klawików. Zapewnia odreagowanie psychiczne regulując emocje i nadmierną nerwowość, znosi napięcia stresowe ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Reguluje prądowe potencjały własne i wzbudza utracone przewodnictwo sygnałów nerwowych. Działa na organizm odtruwająco i oczyszczająco, reguluje układy: trawienny, wegetatywny, enzymatyczny i hormonalny dla pełnej odbudowy krwi. Poprzez samoregulację i regenerację wywołuje samozdrowienie w holistycznym ujęciu ciała człowieka.

RELAKSACJA – seans odprężenia i spokoju umożliwiający dotarcie do treści pomocnych w kształtowaniu prawidłowych nawyków i rozwiązaniu zarówno codziennych, jak i permanentnie występujących problemów. Często okazuje się, że podjęcie kilku ważnych decyzji zmieniających naszą sytuację życiową a koncentracja na konstruktywnym działaniu, odreagowaniu wypartych emocji albo nauczenie się technik relaksacyjnych stosunkowo szybko rozwiązują dręczący nas dylemat.

Zabiegi prowadzę u klienta w domu,

oraz w Warszawie, Bukowińska 24A/113
Studio Power Life

Kontakt:

nr tel.: +48 696 02 28 27

adres e-mail: tokarskab@interia.pl

img_20140925_085329       img_20140925_085501

2 komentarze so far.

1. Jolanta Smialowska napisał(a):

Witam serdecznie,
    Chciałabym poprosić o kontakt do pani Beaty Tokarskiej. Mieszkam w okolicy Piaseczna – Jazgarzew.
    Pozdrawiam serdecznie
    Jolanta Smiałowska

2. Beata Tokarska napisał(a):

Witam 🙂

Dane kontaktowe są udostępnione na stronie http://czasdotyku.pl/kontakt
    Zapraszam serdecznie i pozdrawiam 🙂

• Związek Rzemiosła Polskiego