Od poczęcia, aż po ostatnie tchnienie życia towarzyszy Ci dźwięk .

Czy zastanawiałaś się kiedyś jaki wpływ na Ciebie i na Twoje życie ma dźwięk, który Cię otacza i wypełnia? A, ma niewątpliwie ogromny wpływ …

Od pewnego już czasu „współcześni ludzie nauki” – fizycy kwantowi potwierdzają to, o czym już od tysięcy lat wiedzieli i czego nauczali Duchowi Mistrzowie:

Wszystko co istnieje jest drganiem, wibracją, a różnice w formach energii, które postrzegamy czy też, których nie postrzegamy, polegają jedynie na różnych częstotliwościach tych drgań.

Czym zatem jest dźwięk? Tym Samym. Na wielu poziomach jest tą samą formą energii co Ty czy Ja. Wiadomo bowiem jest powszechnie, że każda komórka, każdy organ naszego ciała, myśl czy emocja ma swoją „własną częstotliwość drgań”.

Śmiało więc możemy powiedzieć, że człowiek w pełnym tego słowa znaczeniu jest jak orkiestra, która w każdej sekundzie naszego  życia gra wspaniałą symfonię – symfonię życia. Gdy wszystkie narządy grają swoje „dźwięki”, człowiek jako Istota jest w pełni harmonii, szczęścia i spokoju.

Gdy któryś z narządów fałszuje – fałszuje cała Orkiestra, cierpi dusza i całe ciało. Następuje dysharmonia prowadząca do dyskomfortu, nieprawidłowości, a w końcowym etapie do choroby ciała.

Dźwięki gongów i mis przekazywane w umiejętny sposób, w odpowiednich  sekwencjach, z odpowiednim natężeniem wchodzą w rezonans z komórkami naszego ciała  przywracając w nich harmonię, spokój i zdrowie.

Dźwięki, z jednej strony bardzo subtelne i delikatne, z drugiej strony są jednak potężnym narzędziem, którego należy używać odpowiedzialnie.

Dźwięki od dawna używane są w sposób świadomy w obrzędach, medytacjach i wszelkich ceremoniach.

Dźwięki o pewnych (wysokich) częstotliwościach (infradźwięki) wykorzystywane są z powodzeniem do rozbijania kamieni nerkowych.

To właśnie dźwięki ułatwiają szybkie osiąganie głębokich stanów relaksacyjnych, w terapiach opartych na stanie relaksu.

Stosując określone interwały dźwięków wpływamy bardzo szybko na aktywizację czy wyciszanie wielu procesów energetycznych (np. pobudzenie czy wyciszenie emocji) wewnątrz nas, zarówno na poziomie ciała, jak i na tych głębszych poziomach – w aurze.

Wystarczy uświadomić sobie jak szybko  zmienić się może samopoczucie, jak różne wzbudzić się mogą w nas emocje podczas słuchania różnych dźwięków, utworów muzycznych…

Uczestnicy koncertów czy medytacji w dźwiękach niejednokrotnie mówią o łzach, które napływają do oczu i błogim cieple w okolicach serca podczas słuchania Ave Marii w wykonaniu Izabeli.

Mówią też o spokoju, harmonii i głębokiej ciszy, o doznaniach, których doświadczyli pierwszy raz  podczas „zanurzania się” w dźwiękach mantr, gongów, mis tybetańskich czy fletów podczas koncertów Leszka.

 

 

 

 

 

 

 

o gongach i ich dobroczynnym działaniu ….

Seans z gongami, to inaczej głęboki masaż wewnątrzkomórkowy. Gongi i misy emanują bardzo szerokim spektrum wibracji, które przenikają ciało, rezonując z  każdą komórką w jej  własnej częstotliwości drgań.

 

Otuleni dźwiękiem gongów – to niepowtarzalna podróż w inne wymiary… podróż do źródła.

Fale energii, które przepływają przez Twoje ciało oczyszczają je z bloków energetycznych, uruchamiając procesy samozdrowienia, regeneracji na bardzo głębokich molekularnych poziomach.

Wszystkie te wspaniałe doświadczenia mają pozytywny wpływ na całe Twoje życie.

Przywracane jest często poczucie pierwotnego bezpieczeństwa, spokoju, niczym nie zakłócanej harmonii do których tęsknisz i chcesz powrócić, odchodząc od zgiełku dnia codziennego.

Dźwięk Gongów i Mis Tybetańskich to „Klucz do Źródła”, do domu, miejsca, a właściwie stanu, które jest gdzieś głęboko w nas samych.

 

Leszek Angulski-Leszek Angulski – bioenergoterapeuta ,podróżnik , nauczyciel Masażu przy pomocy Mis Dźwiękowych ,Gongów prowadzi kursy profesjonalnego masażu dźwiękiem Mis, Gongów.

 

Leszek od wielu lat koncertuje i prowadzi w kraju i zagranicą Medytacje Relaksacyjne dla Firm i „odbiorców indywidualnych” a także indywidualne i zbiorowe Masaże(Kąpiele) w Dźwiękach.

Na prowadzonych przez siebie warsztatach uczypracy z dźwiękiem własnego głosu (mantry), gongów  ,mis tybetańskich , i innych wspaniałych  instrumentów.

Wskazuje  tez ścieżki i techniki osiągania stanów głębokiej relaksacji i  pracy z własnymi emocjami.

 

Kontakt z Leszkiem: tel.695414303 , email – lesang@2com.pl , www.nadigong.com

 

Dodaj komentarz