List intencyjny

Grzegorz Halkiew
05-840 Brwinów
u.Kraszewskiego 4/24
Tel.kom.609.968.609
Mail: grzegorz@halkiew.pl
http://bioenergoterapia.x12.pl/
http://www.hipnoza.edu.pl/

IZBA RZEMIEŚLNICZA MAZOWSZA, KURPI I PODLASIA W WARSZAWIE
Dyrektor Izby
Inż.  Zdzisław Łapiński
ul. Chmielna 98
00-801 Warszawa

Podanie

Zwracam się z prośbą o akceptację przyjęcia naszego nowo powstającego cechu w poczet Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia.

Na podstawie art. 16 i art. 17 ustawy o rzemiośle z dnia 22.03.1989 r. (Dz.U. Nr 17, poz. 92 z późn. zmianami),  planujemy w dniu 4 marca 2011 r. jako  Członkowie Założyciele, podpisać Uchwałę w sprawie powołania Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

Cech zrzeszać będzie rzemieślników wykonujących zawód bioenergoterapeuty, biomasażysty, refleksologa, radiestety i innych zawodów pokrewnych naturopatii, oraz hipnotyzerów w tym hipnotyzerów scenicznych, prowadzących medytacje oraz trenerów rozwoju osobistego.

W grupie założycieli są mistrzowie zawodu bioenergoterapii i radiestezji. Ja (Grzegorz Halkiew) posiadam tytuł Mistrza Bioenergoterapii, uprawnienia pedagogiczne i od 2010 r. prowadzę szkolenia przygotowujące adeptów do egzaminów czeladniczych i mistrzowskich (zaświadczenia MEN).  W planach mamy szkolnictwo zawodowe we wszystkich zawodach związanych z naturopatią.

Po podpisaniu Uchwały Powołującej Cech rozpoczniemy legislację w KRS.

Z poważaniem

Grzegorz Halkiew                                                                                                               14.02.2011