Magdalena Dapczyńska (Katowice, Warszawa)

12

 

Nazywam się Magdalena Dapczyńska.

Urodziłam się i wychowałam w Sosnowcu, skąd pochodzi moja rodzina.Tutaj uczyłam się, tutaj zdobyłam zawód i poznawałam świat.

Jestem szczęśliwą mamą dwojga dzieci, Weroniki i Jacka. Moja duma wielka i radość.

Jestem również szczęśliwą żoną, posiadaczką kilku kotów i psa rasy żadnej, zresztą jak koty, tego samego są pochodzenia.

Zdobyte tu i ówdzie, niektóre same mnie znalazły.

 

Co lubię:)

Kwiaty,

Niebo,słońce, lubię żeglować, nurkować, jazdę konną.

Jabłecznik na gorąco i gorące maliny z lodami:)

Lubię życie

 

Z wykształcenia jestem Opiekunem Medycznym, dziś również Bioenergoterapeutą/zaświadczenie MEN/ .Zajmuję się medycyną bioenergetyczną, kierunkiem mało jeszcze znanym.

Od kwietnia 2015 roku mam zaszczyt pełnić funkcję  Podstarszej Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów,założonego 9 maja 2011 roku przez Mistrza Naturopatii Grzegorza Halkiewa.

Od lipca 2015 roku zaś wykładać w Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata.

Wiele lat nauki za mną, doświadczenia poprzez różne techniki.Praca z energią towarzyszy mi od zawsze, od dziecka zbyt małego aby mogło zrozumieć co trzyma w dłoniach..By  mogło zrozumieć,że czasami w dłoniach ma się życie i spokój, mądrość dawania i brania,pragnienie i tęsknotę aby czasami zatrzymać ulatujące komuś chwile..

I tak zaczęła się przyjaźń z ludźmi chorymi, odchodzącymi, z dziećmi na oddziałach szpitalnych i w pieleszach już domowych.I tak przez wiele lat biegałam między Hospicjum, szpitalami, domami dając tyle ile dać mogłam.Dziś mogę z dojrzałością powiedzieć, że każda chwila przy Was jest warta drogi jaką wybrałam.Dziś każdy wywalczony uśmiech jest cudem, który uczy mnie pokory.Wiele jeszcze przede mną

Jestem na to gotowa.

Magdalena

 

 

Więcej informacji na mojej stronie >>>

Przyjmuję w Katowicach i Warszawie

tel. +48/  501 582 120

 

Zapraszam 🙂

 

 

 

 

Dodaj komentarz