Oczyszczanie jelit

Ponad 90% ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, jak ogromna ilość niewidocznych gołym okiem substancji, metali ciężkich i resztek przedostaje się do organizmu niemal
24 godziny na dobę. Tego nie widać, ale zapewniam Cię, że tak właśnie jest.

Jak najprościej się o tym przekonać bez użycia mikroskopu?

Najlepszym dowodem na potwierdzenie tego faktu jest obserwowanie organizmu po zjedzeniu buraków. Czy mocz po spożyciu buraków ma u Ciebie zabarwienie czerwone? Jeśli tak, możesz poczuć zaniepokojenie, bo to oznacza, że 
Twoje jelita są nieszczelne.

Przyznaj, że jeśli przepuszczają nie tylko buraki, ale też toksyny i inne trujące substancje, to życie w tak groźnych warunkach ma niesamowicie negatywny wpływ na zdrowie, samopoczucie i Twój komfort. Szczególnie teraz, gdy tyle mówi się o niezdrowym stylu życia 
i ‚szybkim’ jedzeniu.

Wiele osób w ogóle się tym nie przejmuje. Myślą, że są nieśmiertelni, że choroby dotykają – ale innych,
że jeszcze mają czas. 
Pomyśl o tym, co jesz i pijesz. Obfita kolacja, nieregularne posiłki, gazowane napoje, batoniki,
które chwilowo mają zabić głód.

Wszystko trafia do jelita. A tam — nie chcesz wiedzieć co tam się dzieje. Resztki jedzenia w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Idealne warunki do procesu gnilnego. Wszystko fermentuje.

Jeśli nie robisz z tym nic, pojawiają się nowotwory i dolegliwości,
na których leczenie może być za późno:

zaparcia, wzdęcia, gazy
fatalne samopoczucie
brak energii, senność
problemy z nadwagą
schorzenia skóry
bóle głowy
sterczący brzuch, hemoroidy, biegunka

 

Nie wiem czy wiesz, ale bieg czasu można naturalnie odwrócić. Cofnąć licznik lat zaniedbań i złego stylu życia.

Myjesz zęby, bierzesz prysznic, chcesz wyglądać atrakcyjnie każdego dnia.
Wiesz z dzieciństwa 
o higienie zewnętrznej. Ale o higienie wewnętrznej wiesz pewnie niewiele?

Nie widzisz co jest w środku, więc się tym nie przejmujesz. Nie ma w tym nic dziwnego. Dopiero jak pojawiają się pierwsze dolegliwości, to zdajesz sobie sprawę, 
że musisz coś zmienić.

W obecnych czasach możesz gromadzić w sobie nawet do 15 kilogramów
 kamieni kałowych, które niszczą wątrobę, nerki czy płuca. To jest właśnie główna przyczyna większości chorób.

Przetworzona żywność, którą codziennie spożywasz powoduje złe trawienie. Niestrawione resztki pokarmu odkładają się, gniją i tworzą toksyczne złogi. Bakterie zatruwają organy wewnętrzne narażając Cię na problemy zdrowotne.

Jak Wyczyścić Organizm z Toksycznych Substancji

„Wszystko to co dostaje się do organizmu, musi w końcu zostać z niego usunięte, lecz do tego czasu może przez całe lata gnić i stanowić siedlisko chorób, a nawet stać się przyczyną śmierci.” – Daniel Reid

Zadbane i oczyszczone jelita chronią Twój organizm 24 godziny na dobę. Zabezpieczają Cię przed dolegliwościami i chorobami.

Pewnie słyszałeś o różnych metodach oczyszczania. Jednak na większość z nich uważaj, bo są nafaszerowane chemią i powodują skutki uboczne.

Słyszałeś o nieprzyjemnej codziennej lewatywie? To jeden sposób.

Drugi o niebo przyjemniejszy to dieta. Dieta wymaga poświęceń i nawet dobrana przez dietetyka może nie dać Ci spodziewanych efektów. Do tego zostawi po sobie efekt jo-jo. Tak jak głodówka.

Jest jeszcze znacznie przyjemniejszy sposób. O wiele skuteczniejszy i przede wszystkim efekty zobaczysz najszybciej, bo już po kilku dniach.
nasiona2

Oto co wystarczy zrobić:

Pij codziennie z wodą świeże ziarna Błonnika Witalnego, który wymiecie wszystkie złogi i toksyny z Twoich jelit. Nawet te zalegające przez długie lata. To najlepszy znany sposób oczyszczania organizmu. Dlaczego?

Błonnik Witalny zawiera 2 kluczowe składniki, które przyniosą Ci efekty już po pierwszym spożyciu.

Zyskasz więcej energii, poprawi się Twoja przemiana materii, a przy dłuższym stosowaniu jelito będzie funkcjonowało jak u noworodka.

Dodaj komentarz