Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Gabinety Terapii Naturalnych, doradztwo zawodowe, szkolnictwo i praktyki. Blisko Ciebie!

Jeśli nie widzisz animacji powinieneś włączyć obsługę wtyczek, lub wgrać nowszą wersję Flash Player.

Akademia Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA oraz Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

zaprasza na Zawodowy Kurs Bioenergoterapii stopnia podstawowego

 

 

Celem Kursu jest nabycie kwalifikacji w zakresie bioenergoterapii zawodowej (pracownik wykwalifikowany- Ustawa o Rzemiośle).

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą prowadzić bioenergoterapię w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla tych, którzy chcą bioenergoterapię stosować prywatnie.

Kurs stanowi pierwszy stopień szkolenia zawodowego, a po pozytywnym ukończeniu wydane zaświadczenie MEN upoważnia do stosowania technik bioenergoterapeutycznych. Każdy z absolwentów otrzyma również Dyplom Naturoterapeuty. Warsztat jest pierwszym stopniem na drodze do otrzymania tytułu czeladnika lub mistrza bioenergoterapii.

Na warsztacie poznasz struktury bioenergetyki i uzdrawiania. Dzięki nowoczesnej dydaktyce nauczysz się tego, czego bioenergoterapeuci uczą się w ciągu wielu lat praktyki. Zdobędziesz kolejne umiejętności, a to otworzy przed Tobą nowe perspektywy.

Zarządzając bioenergetyką będziesz mógł wpływać na procesy biochemiczne, a poprzez to na swoje, jak i innych osób ciało.

Istotą bioenergoterapii jest koncentracja myśli. Pamiętaj że tam, gdzie twoja myśl- tam i energia.

Dłonie są twoim pomocnikiem, dzięki nim, a dokładniej dzięki ich wrażliwości, będziesz mógł dokonać diagnozy pól energetycznych, wprowadzić zmiany, wykonasz test. Poznasz nie tylko procedury uzdrawiania bioenergetycznego, ale i podstawy masażu energetycznego oraz neurochirurgii fantomowej.

Oczy są jak kamery, interpretacja obrazów zależna jest od Twojego mózgu. Każdy widzi aurę, czakry- lecz nie każdy o tym wie. Masz okazję zmienić swoje poglądy, poszerzyć horyzonty.

 

Kurs Bioenergoterapii jest rekomendowany przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

 Zaplanuj swoją przyszłość, udokumentuj kwalifikacje!


 


*

Instytucje

  • Związek Rzemiosła Polskiego
  • Izba Rzemieślnicza MKiP
  • Cech Naturopatów i Hipnotyzerów
  • Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata