Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Gabinety Terapii Naturalnych, doradztwo zawodowe, szkolnictwo i praktyki. Blisko Ciebie!

Jeśli nie widzisz animacji powinieneś włączyć obsługę wtyczek, lub wgrać nowszą wersję Flash Player.

logo ADZ

Akademia Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA

Gdy skoncentrujesz się na tym, co Ciebie naprawdę ekscytuje, odnajdujesz w sobie moc, która dodaje skrzydeł. Jedyną drogą do pozbycia się mentalnych przeszkód jest włączenie myślenia i prawdziwe poznanie siebie – tylko wtedy możesz zrozumieć, czego naprawdę chcesz, i uwolnić się od biegania za innym….

Na pewno wiesz jak to jest, kiedy widzisz coś lub kogoś po raz pierwszy i czujesz, że jest to niezwykle wartościowe zdarzenie. Jest to wiedza wykraczająca jeszcze poza umiejętności badawcze naukowców, więc mówisz do siebie: Mam niepowtarzalną okazję i uczę się! Nie każdy ma taką możliwość, więc nie marnuj tej nadarzającej się szansy!

Pewnie zdajesz sobie sprawę z pustki pomiędzy nauką akademicką (egzoteryczną – zewnętrzną) a nauką ezoteryczną (dotyczącą wnętrza, istoty samych zjawisk). U nas zobaczysz przepaść dzielącą naukę od pragmatyzmu dnia codziennego i zrozumiesz – jak żyć.

Będąc na szkoleniach w Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata poznasz również sztukę Programowania NeuroLingwistcznego, którego rozwinięciem są Techniki NeuroTransgresyjne. Dziś, dzięki tym technikom, prowadzimy naszych absolwentów na wzór dawnych alchemików – do krain ich dusz – wewnętrznych przeżyć, odczuć i myśli kształtujących zachowania, kształtujących prawdziwą osobowość – tym razem bez ograniczeń.

Czy już zacząłeś zdawać sobie sprawę, dlaczego warto poznać to, co zawsze chciałeś poznać, to co Ciebie zawsze intrygowało, pasjonowało, pociągało i nie miałeś do tej pory możliwości zrealizowania?

Naszym zamierzeniem jest aby szkolenia z zakresu NeuroTransgresji, NLP, hipnozy – stały się przewodnikiem, który nauczy Ciebie jak nieustannie podnosić poziom życia i czerpać z niego wciąż więcej radości.
Ale pamiętaj, że nie musisz przyjąć ani stosować wszystkiego, o czym się dowiesz. Wychwyć to, co jest według Ciebie pożyteczne i wprowadź w życie. Nie będziesz musiał stosować wszystkich poznanych strategii ani wykorzystywać wszystkich podanych Tobie narzędzi, aby wprowadzić w swoim życie zasadnicze zmiany.

Każda z poznanych technik da Tobie możliwości zmiany własnego życia. wykorzystane łącznie – zadziałają z siłą wybuchu.
A może mówisz sam do siebie: „Hmm! Chcę mieć więcej pieniędzy i więcej umieć!”. Tyle, że nie robisz nic w tym kierunku.
Czekasz, aż manna spadnie Ci z nieba? Aż ktoś coś za Ciebie zrobi? A może zrobi się samo, a może stanie się cud?

Celem naszych szkoleń jest więcej niż tylko udzielenie Tobie pomocy, nie tylko w jednorazowej zmianie Twojego życia. Chcemy raczej, aby poszczególne szkolenia były przełomowym punktem w Twoim życiu.
Abyś dzięki nim miał pomoc w podnoszeniu poprzeczki radości z życia na wciąż wyższy poziom.
Zamierzeniem naszym jest powodowanie poważnych przemian. Możesz dzięki nim nauczyć się zmieniać nieustannie własne życie, pokonać dawny strach i obawy, ciągle ulepszać kontakty z innymi, albo przezwyciężać nawyk odkładania różnych rzeczy na później.

To wszystko, to bezcenne umiejętności. Twój Skarb!

Dzięki sukcesowi osiągniętemu w jednej dziedzinie przekształcisz dosłownie każdy aspekt własnego życia w innych dziedzinach. Moje warsztaty pomogą Tobie otworzyć sobie drogę na lepsze życie, o jakim marzysz. Osiągniesz swoje marzenia i wreszcie zaczniesz się nimi cieszyć. Jeśli nawet nie podejmiesz decyzji o tym, aby uczestniczyć w warsztatach, to podejmiesz decyzję o rezygnacji z tego, co jest w zasięgu Twoich własnych możliwości. Unikanie podjęcia decyzji też jest przecież decyzją….
Zapraszamy

Akademia Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA
ul. Dobra 4, 05-825 Adamowizna
www.neurolingwistyka.com

 

>>>LISTA SZKOLEŃ

 


Instytucje

  • Związek Rzemiosła Polskiego
  • Izba Rzemieślnicza MKiP
  • Cech Naturopatów i Hipnotyzerów
  • Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata