Anna Dąbrowska (Olsztyn)

Od 20 lat intensywnie zajmuję się paradyscyplinami. Dzięki nim odkryłam nierozpoznaną przez naukę – naturę człowieka. Jestem dziennikarzem. Łatwiej było mi spotykać niezwykłych Ludzi, którzy dzielili się nieoficjalną wiedzą. Uczestniczyłam w ich warsztatach, dziś nazywanych zajęciami rozwoju duchowego. To był czas poświęcony pogłębianiu wiedzy o sobie, odkrywaniu wewnętrznych predyspozycji i talentów, nauki świadomego kierowania swoim życiem.

Pod koniec lat 80-tych miałam wywiad z autorem książki „Homo elektronicus” Ks. Włodzimierz Sedlak rozważając elektromagnetyczną teorię życia, na zakończenie rozmowy opowiedział o doświadczeniu z lubelskim pisarzem. Pisarz często podróżował. W trakcie wyjazdów panowie umawiali się o określonej godzinie na myślowe rozmowy. Stwierdzili, że taka łączność jest możliwa. Profesor zachęcał do podobnych prób. I oto nadarzyła się okazja. Norweski inżynier informatyk, którego komputer odbierał sygnały z innej planety – zaprosił mnie do uczestnictwa w warsztacie odczytywania pisma innej cywilizacji.

Zajęcia z „Doskonalenia Umysłu „ u E. Stefańskiego nauczyły mnie posługiwania się pismem automatycznym, dzięki czemu odkrywa się wiele zagadek z przestrzeni kosmicznej.
Rosyjscy ekstrasensi zapoznali mnie z technikami wnikania w różne stany świadomości zwane hipnozą.
Konsekwencją było ukończenie kursu: „Hipnoza energetyczna” z państwowymi uprawnieniami w Szkole Grzegorza Halkiewa.

Wiedzę i doświadczenie zdobytą na wielu szkoleniach staram się pożytkować w prowadzonym Ośrodku Naturoterapii Istnienie” w Ruszajnach (16 km od Olsztyna).

Ośrodek ma interesujące położenie – leśna polana – oddalona tylko 500m od szosy. Samo usytuowanie”Istnienia” sprawia, że proponowane terapie są wspierane przez energię natury.

A świadczę usługi w zakresie:
różnorodne techniki relaksacji i medytacji w odkrywaniu predyspozycji, wzmacnianiu psychiki, świadomym wyznaczaniu i realizacji celu
odpinanie napięć reaktywnych z głowy i twarzy
Tęczowa terapia ( wykorzystanie barw i dźwięków w niwelowaniu stresu)
regres

Zapraszam do współpracy uzdolnionych rehabilitantów i terapeutów, by poszerzyć ofertę Ośrodka. Proponując:
– uwalnianie wzorców rodowych
– rożne typy masaży, m.in Peloha, Lomi Lomi
– terapię manualną kręgosłupa
– akupresurę
– świecowanie uszu
oraz warsztaty tematyczne

Anna  osrodekistnienie@gmail.com 

Nasza strona: www.istnienie.com.pl