Biomasażysta- Chiropraktyk-Osteopata

Biomasażysta Chiropraktyk Osteopata- prowadzenie Andrzej Bednarczyk

Teoria chiropraktyki zakłada, że na harmonijne funkcjonowanie organizmu składają się dobrostan ciała i umysłu. Poz tym, każdy organizm dąży do zdrowia. Czasami proces ten ulega zaburzeniu w wyniku pojawienia się napięć i dysfunkcji w strukturach ciała.

Biomasażysta wykonuje zabiegi w celach biostymulacyjnych, tj. przyspieszających procesy regeneracji psychofizycznej organizmu człowieka. Podczas zabiegu biomasażu wykorzystuje się między innymi związek pomiędzy skórą, układem nerwowym a narządami wewnętrznymi.

Chiropraktyk koncentruje uwagę na ulegających przemieszczeniu lub dysfunkcji kręgach, które mogą prowadzić do nieprawidłowych ruchów w obrębie kręgosłupa. Nie ma ludzi, którzy mieliby idealny kręgosłup- nawet najmniejsze skrzywienie powoduje uciski na nerwy obwodowe, a po dłuższym czasie skutkuje różnymi dolegliwościami.

Podobnymi dysfunkcjami zajmuje się osteopatia. Statyczne przeciążenia podczas długotrwałego utrzymywania złej pozycji ciała, wszelkie mikro urazy będące wynikiem aktywności fizycznej, a nawet zła dieta oraz stres- to wszystko powoduje utratę zdrowia.

Terapeuci technik manualnych starają się zidentyfikować każdy nieprawidłowy objaw i naprawić go za pomocą różnych technik manipulacyjnych, którym poddają ciało.

Oferta

Zapraszam na 4 modułowy kurs z zakresu Terapii Manualnych:

– Biomasażysta 19-21 stycznia 2018

– Chiropraktyk 16-18 lutego i 16-18 marca 2018

– Osteopata 13-15 kwietnia 2018

Cena

Cena pełnego kursu to 4350 zł. Ale mamy dla osób, które zgłoszą akces do końca 2017 roku 20% zniżki. Dodatkowo płatność rozłożona jest na każdy z czterech zjazdów, wynosi więc po 870 zł za zjazd. Każdy z modułów jednocześnie stanowi całość w sobie tak, że jest to też okazja, aby zdobyć uprawnienia tylko w zawodzie Biomasażysta,a resztę doszkolić w późniejszym terminie.

Po zakończeniu każdego z 3-ch modułów otrzymasz stosowne zaświadczenie potwierdząjace kwalifikacje w zawodach:

– po pierwszym zjeździe w zawodzie Biomasażysta

– po dwóch kolejnych w zawodzie Chiropraktyk

– po czwartym zjeździe w zawodzie Osteopata

Instruktor zawodu: Andrzej Bednarczyk

Zajęcia prowadzone będą w centrum Warszawy ul.Chmielna 98.

– zaświadczenia zgodnie z wzorem Ministra Edukacji Narodowej, informacje szczegółowe znajdziesz TU.

Dodaj komentarz