Biznesowa Grupa Naturopata

Wielokrotnie na kursach opowiadam o tym, aby w życiu stosować zasady związane z ideologią złotego środka. Złoty środek jest takim obszarem, który leży w jednakowej odległości pomiędzy duchowością a materializmem, ideą i praktyką, radością i obowiązkiem. Gdy znajdujesz się w polu złotego środka wówczas odczuwasz najwięcej wolności- praca i przyjemności wzajemnie się dystansują spoglądając na Ciebie, które z nich tym razem wybierzesz.

Pamiętaj, sytuację kontroluje ten, kto ma więcej możliwości.

Wielu z Was już zadbało o swoją stronę biznesową, przecież do niej należy między innymi nasza naturopatyczna działalność. Niektórzy na pewno też zadbali o pasywny dochód, który pozwoli lepiej się rozgościć w polu złotego środka pomiędzy pracą i odpoczynkiem. Ale na pewno są też tacy, którzy do teraz unikali MLM. Tak, tym razem proponujemy MLM jako jedną z ścieżek Twojej drogi kariery Naturopaty.

Tak jak w 2008 roku pojęliśmy decyzję do powołania w Polsce zawodu Naturopata, tak i tym razem mamy dla Ciebie gotowy projekt.

Tak, my powołaliśmy pierwszy i największy Cech naturopatów w Polsce. My opracowaliśmy standard tego zawodu opisany pod numerem 323009. To my opracowaliśmy pytania egzaminacyjne dla Związku Rzemiosła Polskiego. My mamy najlepsze ubezpieczenie na rynku dla naturopatów i my stworzyliśmy wolontariat byś mógł zdobyć praktykę w zawodzie. Teraz czas dołączyć do tego jeszcze biznes.

Będziesz pod stała naszą opieką, to my będziemy pracowali na rzecz Twojej kariery, ponieważ kiedy i Ty odniesiesz swój sukces, to nasza grupa będzie silniejsza. Koniec z ociąganiem się, stań się odpowiedzialnym za siebie, w końcu ktoś musi być bogaty.

Gdy tylko zauważysz, że dodatkowa kasa jest ważna- skontaktuj się ze mną,

Grzegorz Halkiew