Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Gabinety Terapii Naturalnych, doradztwo zawodowe, szkolnictwo i praktyki. Blisko Ciebie!

Jeśli nie widzisz animacji powinieneś włączyć obsługę wtyczek, lub wgrać nowszą wersję Flash Player.

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów jest instytucją branżową skupiającą ludzi wykonujących zawód naturopaty, hipnoterapeuty,  bioenergoterapeuty, biomasażysty, refleksologa, radiestety i innych zawodów pokrewnych naturopatii, oraz hipnotyzerów w tym hipnotyzerów scenicznych, prowadzących medytacje oraz trenerów rozwoju osobistego (rejestracja w KRS pod nr 0000385437).

Zadaniem Cechu jest integracja środowiska zawodowego, prowadzenie profesjonalnych szkoleń czeladniczych i mistrzowskich oraz kursów doskonalących.

Absolwenci naszych szkoleń otrzymują zaświadczenia wg wzoru Ministra Edukacji Narodowej, potwierdzające zdobycie umiejętności oraz kwalifikacji w zakresie odbytego szkolenia.

Oferujemy fachowcom z dużym stażem pracy szeroki instruktaż i pomoc w zakresie prowadzenia własnych szkoleń. To najlepszy sposób pozyskiwania klientów, pozycjonowania własnych stron www i stwarzania silnego lobby. Równocześnie służymy pomocą wszystkim tym, którzy chcą zdobyć zawód naturoterapeuty w uzyskaniu dyplomów czeladniczych i mistrzowskich.

Cech NiH posiada swoją Sekcję w Lublinie.

Szkolenia zawodowe prowadzone są przez Akademię Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA.

Efektywnie współpracujemy również z Fabryką Kreatywności – jednostką oferującą kursy i szkolenia: arteterapeutyczne, NLP, pedagogiczne, i inne.

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów oferuje swoim Członkom możliwość ogłaszania się i reklamy na cechowej stronie internetowej, zarówno ośrodkom terapeutycznym – np. CASTEL w Ustroniu, jak i indywidualnym terapeutom.

Zapraszamy do ogłaszania się na naszej stronie.


Instytucje

  • Związek Rzemiosła Polskiego
  • Izba Rzemieślnicza MKiP
  • Cech Naturopatów i Hipnotyzerów
  • Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata