Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Gabinety Terapii Naturalnych, doradztwo zawodowe, szkolnictwo i praktyki. Blisko Ciebie!

Jeśli nie widzisz animacji powinieneś włączyć obsługę wtyczek, lub wgrać nowszą wersję Flash Player.

Wszystko wokół nas się zmienia. Czy zastanawiałeś się kiedyś czym jest myśl? Wspomnienie? Co powoduje, że wszystko ułożone w Tobie działa tak, jak działa? W dobie rozwoju człowieka, kiedy zaczynamy dostrzegać znacznie więcej niż kiedyś, kiedy zaczynamy tworzyć w sobie myśli i odczucia dotąd nam nieznane, zaczynamy przyglądać się znacznie głębiej – Tworzeniu.

Często zadajemy sobie pytanie skąd płynie do nas jedna myśl za drugą, gdzie się rodzi, gdzie tworzy? Gdzie mieszkają nasze wspomnienia, gdzie mieszka miłość? Skąd niby przypadkiem, który nie istnieje, pojawia się na naszej drodze idea, jakiś pomysł…

Pojawia się i nie znika, zaczyna coś w nas budować, tworzyć. Zaczyna kształtować nasze życie, zmieniać je i tworzyć zupełnie inną rzeczywistość. Naszą rzeczywistość.

Wszystko co nas buduje to materia i energia związana z tą właśnie materią. Czego jest więcej? Co człowiek wykorzystuje bardziej? Wszystko równocześnie jest w ciągłym ruchu. Materia bez energii, myśl bez tworzenia nie są nic warte. W Tworzeniu się nas samych, na początku, kiedy powstaje Centralny Układ Nerwowy zaczynamy nabierać kształtu dzisiejszego Ja. Jesteśmy cudem, pięknem, myślą i ciałem. Ciałem, o które trzeba dbać, kochać i pielęgnować.

Współgranie wszystkiego co nas buduje i tworzy jest tym, co powoduje, że żyjemy pełnią szczęścia i zdrowia. Poznajemy siebie, poznajemy to co w nas, własne rytmy, poznajemy połączenia i drogi, które decydują o naszym zdrowiu. Kiedy rodzi się myśl, rodzi się w naszym umyśle, mózgu, szuka drogi aby pójść dalej. Jak myślicie, dokąd ona zmierza? Którą wybierze drogę? Jakimi ścieżkami pobiegnie aby móc zaistnieć? Ma wybór. Jednak początek tej drogi zaczyna się w mózgu. Tam mieszkają i wybiegają te uczucia, które w Sobie nosimy.

Zapraszam Ciebie do poznania Siebie samego, poznania Twoich własnych połączeń i dróg.

Do odkrycia budowy Centralnego Układu Nerwowego jaki Ciebie buduje. Nauczę Ciebie jak poczuć przepływ impulsów elektrycznych, jak poznać ścieżki przewodnictwa nerwowego, aby móc wykorzystywać całą jego możliwość.

Do odkrycia zdrowia i pragnień głęboko ukrytych w Tobie, bo to co mieszka w umyśle, powinno ujrzeć dzień i odbić się blaskiem Twoich oczu. A blask Twoich oczu jest najpiękniejszy…

 

Magdalena Dapczyńska

 

>>>Energetyczna Matryca Uzdrawiania – szkolenia

ukł_nerwowy


Instytucje

  • Związek Rzemiosła Polskiego
  • Izba Rzemieślnicza MKiP
  • Cech Naturopatów i Hipnotyzerów
  • Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata