Grzegorz Halkiew oraz ADZ-Naturopata

Grzegorz Halkiew

orazlogo ADZAkademia Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA

 

ADZ-Naturopata

Gdy skoncentrujesz się na tym, co Ciebie naprawdę ekscytuje, odnajdujesz w sobie moc, która dodaje skrzydeł. Jedyną drogą do pozbycia się mentalnych przeszkód jest włączenie myślenia i prawdziwe poznanie siebie – tylko wtedy możesz zrozumieć, czego naprawdę chcesz, i uwolnić się od biegania za innym….

Na pewno wiesz jak to jest, kiedy widzisz coś lub kogoś po raz pierwszy i czujesz, że jest to niezwykle wartościowe zdarzenie. Jest to wiedza wykraczająca jeszcze poza umiejętności badawcze naukowców, więc mówisz do siebie: Mam niepowtarzalną okazję i uczę się! Nie każdy ma taką możliwość, więc nie marnuj tej nadarzającej się szansy!

Pewnie zdajesz sobie sprawę z pustki pomiędzy nauką akademicką (egzoteryczną – zewnętrzną) a nauką ezoteryczną (dotyczącą wnętrza, istoty samych zjawisk). U nas zobaczysz przepaść dzielącą naukę od pragmatyzmu dnia codziennego i zrozumiesz – jak żyć.

Będąc na szkoleniach w Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata poznasz również sztukę Programowania NeuroLingwistcznego, którego rozwinięciem są Techniki NeuroTransgresyjne. Dziś, dzięki tym technikom, prowadzimy naszych absolwentów na wzór dawnych alchemików – do krain ich dusz – wewnętrznych przeżyć, odczuć i myśli kształtujących zachowania, kształtujących prawdziwą osobowość – tym razem bez ograniczeń.

Czy już zacząłeś zdawać sobie sprawę, dlaczego warto poznać to, co zawsze chciałeś poznać, to co Ciebie zawsze intrygowało, pasjonowało, pociągało i nie miałeś do tej pory możliwości zrealizowania?

Misja

Naszym zamierzeniem jest aby szkolenia z zakresu NeuroTransgresji, NLP, hipnozy – stały się przewodnikiem, który nauczy Ciebie jak nieustannie podnosić poziom życia i czerpać z niego wciąż więcej radości.
Ale pamiętaj, że nie musisz przyjąć ani stosować wszystkiego, o czym się dowiesz. Wychwyć to, co jest według Ciebie pożyteczne i wprowadź w życie. Nie będziesz musiał stosować wszystkich poznanych strategii ani wykorzystywać wszystkich podanych Tobie narzędzi, aby wprowadzić w swoim życie zasadnicze zmiany.

Każda z poznanych technik da Tobie możliwości zmiany własnego życia. wykorzystane łącznie – zadziałają z siłą wybuchu.
A może mówisz sam do siebie: „Hmm! Chcę mieć więcej pieniędzy i więcej umieć!”. Tyle, że nie robisz nic w tym kierunku.
Czekasz, aż manna spadnie Ci z nieba? Aż ktoś coś za Ciebie zrobi? A może zrobi się samo, a może stanie się cud?

Celem naszych szkoleń jest więcej niż tylko udzielenie Tobie pomocy, nie tylko w jednorazowej zmianie Twojego życia. Chcemy raczej, aby poszczególne szkolenia były przełomowym punktem w Twoim życiu.
Abyś dzięki nim miał pomoc w podnoszeniu poprzeczki radości z życia na wciąż wyższy poziom.
Zamierzeniem naszym jest powodowanie poważnych przemian. Możesz dzięki nim nauczyć się zmieniać nieustannie własne życie, pokonać dawny strach i obawy, ciągle ulepszać kontakty z innymi, albo przezwyciężać nawyk odkładania różnych rzeczy na później.

To wszystko, to bezcenne umiejętności. Twój Skarb!

Dzięki sukcesowi osiągniętemu w jednej dziedzinie przekształcisz dosłownie każdy aspekt własnego życia w innych dziedzinach. Moje warsztaty pomogą Tobie otworzyć sobie drogę na lepsze życie, o jakim marzysz. Osiągniesz swoje marzenia i wreszcie zaczniesz się nimi cieszyć. Jeśli nawet nie podejmiesz decyzji o tym, aby uczestniczyć w warsztatach, to podejmiesz decyzję o rezygnacji z tego, co jest w zasięgu Twoich własnych możliwości. Unikanie podjęcia decyzji też jest przecież decyzją….
Zapraszamy

Akademia Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA
ul. Dobra 4, 05-825 Adamowizna
www.neurolingwistyka.com

 

>>>LISTA SZKOLEŃ

 

Dodaj komentarz