Marek Cieślar – 15-lecie pracy terapeutycznej

W związku z tak wyjątkową okazją, 15-lecia pracy terapeutycznej jednego z członków Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów, naszego Przyjaciela – Marka Cieślara, chcielibyśmy bliżej przedstawić jego sylwetkę.

Ukończył Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie STU uzyskując dyplom i Certyfikat Instruktora Terapii Uzależnień. Przeszedł Program Rozwoju Osobistego w IPZ w Warszawie. Posiada uprawnienia i doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami zachowania i emocji. Posiada Certyfikat z Psychospołecznych Aspektów Narkomanii. Doskonalił się i posiada duże doświadczenie w zakresie Pracy Terapeutycznej z Rodziną. Zawodowy hipnoterapeuta w zakresie hipnozy energetycznej, magnetycznej, autohipnozy i świadomego śnienia „regresji”. W chwili obecnej prowadzi ośrodek pomocy psychologicznej „Castel”, w którym przezwyciężyć można uzależnienia, depresje, zaburzenia zachowania czy też po prostu odnaleźć poczucie sensu życia.

 

Marku!

W imieniu członków Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów, do którego i Ty należysz od wielu lat, z tak podniosłej okazji 15-lecia pracy terapeutycznej, życzymy Tobie:

wielu wspaniałych osiągnięć w pracy zawodowej,

zdrowia – tak potrzebnego, by się spełniać,

marzeń – by życie przybierało coraz to nowe barwy,

miłości, która nadaje sens codzienności

oraz wszelkiej pomyślności dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

Życzenia w imieniu Zarządu składają

Starszy Cechu Grzegorz Halkiew

Katarzyna Kędzierska, desygnowana do złożenia życzeń osobiście,

Beata Tokarska, redaktor Biuletynu

oraz wszyscy Członkowie Naszego Cechu.

 

Dodaj komentarz