Orgon

Orgon – Ocean energii kosmicznej – Alternatywa leczenia raka.

 

 

 

 

 

Podręcznik
Akumulatora Orgonu

Napisany przez James’a DeMeo doktora filozofii, z przedmową Evy Reich M.D, z załączonym dodatkiem będącym eksperymentalną pracą badawczą dokumentującą i ukazującą efektywność działania akumulatora energii orgonu.

 

 

 

 

Jak skoncentrować i pracować z (życiową) energią orgonu używając prostych łatwo osiągalnych materiałów. Orgon jest nieograniczony w ilości i swobodnie dostępny z atmosfery. Takie eksperymentalne urządzenia jak pokazane w książce mogą służyć stymulowaniu lepszego wzrostu roślin i poprawie stanu fizjologii człowieka podczas kontrolowanego procesu.

Akumulator orgonu jest zbudowany na bazie odkryć Dr. Wilhelma Reicha. Najważniejsze resztki tych prac z szerokich zainteresowań W. Reich’a ocalały pomimo bezprecedensowej wrogości do jego odkryć. Unikalną decyzją w amerykańskiej historii sądownictwa, jego książki zostały przeznaczone na spalenie przez Rząd Federalny USA w 1957 roku. Dr. Reich sporządzał raporty badawcze korzyści zdrowotnych swoich pacjentów używających akumulatora orgonu.

W tej edycji książki Dr. DeMeo wzbogacił informacje na temat konstrukcji koców promieniujących orgonem, dział orgonowych, akumulatorów skrzynkowych orgonu, paków promieniujących „bionami” orgonu, pojemników ściągających do oczyszczania atmosfery, z wieloma schematami i fotografiami, tak aby zawrzeć w skrócie całą tematykę dotyczącą orgonu i stworzyć wygodny przewodnik do osobistych badań.

O autorze: Prace badawcze dotyczące życiowej energii oraz osiągnięć dr. Wilhelma Reich’a prowadzone są przez James’a DeMeo od 25 lat. Obecnie ich wynikiem są: Bibliografia Biofizyki Orgonu oraz 20 opublikowanych artykułów, kompendiów i akademickich rozpraw, w których w bardzo wymagający sposób poddaje analizie poglądy Reich’a. DeMeo studiował nauki o Ziemi, środowisku i atmosferze na Uniwersytecie Floryda i Uniwersytecie Kansas, gdzie otrzymał stopień naukowy doktora filozofii (PhD). Pracował w Stanowym Uniwersytecie Illinois na wydziale Geografii oraz w Uniwersytecie Miami, jest założycielem Laboratorium Badań Biofizyki Orgonu (Orgone Biophysical Reserch Laboratory) i wydawcą magazynu Pulse of the Planet.

 

Obejrzyj też filmy 🙂

 

 

Dodaj komentarz