
Reklama stacjonarnych Kursów Zawodowych
-
- Naturopata- kurs zawodowy
- Akupunktura– Baasanjargal Ichinnorov i Joanna Halkiew
- Hipnoza i hipnoterapia- Grzegorz Halkiew
- Zielarz fitoterapeuta – Joanna Beata Franaszek Kolasa
- Bioenergoterapia– Grzegorz i Joanna Halkiew
- Konstelacje rodzinne – Grzegorz Halkiew
- Biomasażysta, Chiropraktyk, Osteopata – Andrzej Bednarczyk
Cech Naturopatów i Hipnotyzerów posiada certyfikat Systemu
Zarządzania Organizacją Edukacyjną wg ISO 21001:2018
wydany przez Certika sp. z o. o.
WHO zaleca akredytowanie szkół uczących medycyny naturalnej i licencjonowanie terapeutów za pomocą odpowiednich instytucji. Absolwenci Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata po zdaniu egzaminu końcowego otrzymają zaświadczenie zgodne z wzorem Ministra Edukacji Narodowej (MEN) oraz rozporządzeniem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (MPiPS).
Dla osób chcących uzyskać wiedzę i kwalifikacje na potrzeby struktur rzemieślniczych, wydawane są zaświadczenia zgodne z zatwierdzonym wzorem kierującego na takie szkolenie Cechu, a wydawane są one na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 września 2012 w sprawie egzaminu czeladniczego, egzaminu mistrzowskiego oraz egzaminu sprawdzającego, przeprowadzanych przez komisje egzaminacyjne izb rzemieślniczych( § 6, pkt 2 ww rozporządzenia). Po zdaniu egzaminu państwowego, adepci naszej placówki oświatowej otrzymują Dyplom i charakterze unijnym.
Nowy model kształcenia ustawicznego przewidujący zdobywanie kwalifikacji zawodowych w formach kursowych jest adekwatny z jednej strony do potrzeb współczesnego rynku pracy, charakteryzującego się wysoką dynamiką zmian, z drugiej zaś – do potrzeb i możliwości osób dorosłych. Pozaszkolne formy kształcenia ustawicznego umożliwią zdobycie poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji w czasie krótszym niż w szkole. Przyczynia się to do zwiększenia mobilności zawodowej Polaków, a także stanowi zachętę do udziału w edukacji ustawicznej.
Wszystkie wskazane powyżej formy pozaszkolne stwarzają możliwość elastycznego, dostosowanego do potrzeb i możliwości osób dorosłych podnoszenia kwalifikacji zawodowych i kompetencji ogólnych. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy – zarówno pracodawców, jak i osób poszukujących zatrudnienia.