Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowa(STMP) (Katarzyna Kędzierska, Katarzyna Pyzik, Małgorzata Markiewicz

Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowa (STMP)

Moduł I
19-22. 10.2017

Kurs zawodowy „Biomasażysta”
Dyplom Akademii Doskonalenia Zawodowego – Naturopata

Moduł II

4-5. 11.2017
25-26.11.2017

Moduł III

9-10.12.2017
16-17.12.2017
Koszt: 1370 zł

Dyplom Akademii Doskonalenia Zawodowego – Naturopata „ Terapeuta Manualny -Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowa(STMP)”

Moduł I
Kurs przeznaczony jest zarówno dla terapeutów, którzy poznają podstawy delikatnej pracy z powięzią, jak i dla osób, które chcą wykorzystywać biomasaż dla utrzymania w zdrowiu swojej rodziny. Zawiera niezbędne przygotowanie z Anatomii i fizjologii do wykonywania masażu i pracy z powięzią.

Moduł II i III
Kursy przeznaczone są dla biomasażystów, masażystów, terapeutów manualnych, osteopatów, terapeutów Bowena, terapeutów pracujących technikami mięśniowo-powięziowymi.

Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowa(STMP) to holistyczna metoda manualna, która stosuje bardzo łagodną technikę pracy z ciałem dając niesamowite rezultaty uzyskiwanych efektów terapeutycznych. Jest odrębną praktyką wymagającą unikalnego zestawu umiejętności i specjalistycznego szkolenia. Technika ta łączy sekwencje kilku podstawowych procedur Technik Bowena z Manualną Terapią Powięziową i Polarity. Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowa to system łagodnego dotyku, który inicjuje szereg procesów w ciele człowieka, dzięki stymulacji układu nerwowego, układu mięśniowo-szkieletowego, powięziowego i energetycznego ludzkiego ciała. Interwencja terapeuty jest bardzo delikatna z niewielkim uciskiem, który pozwala na przywrócenie naturalnego ruchu powięzi, reaktywując proces homeostazy. Do trwałej poprawy stanu zdrowia konieczne jest przywrócenie równowagi organizmu jako całości.
Celem terapii jest rozluźnienie powięzi przez aktywację wrodzonych mechanizmów samoregulacji ciała. Terapia ta może być stosowana w leczeniu lub zapobieganiu wielu zaburzeń mięśniowo-powięziowo-stawowych.

Jeśli jesteś terapeutą lub chcesz nim zostać i szukasz oryginalnej i skutecznej techniki pracy z ciałem człowieka, odkryj i naucz się Subtelnej Terapii Mięśniowo-Powięziowej(STMP)

Cel warsztatów

Praktyczne wprowadzenie w techniki Subtelnej Terapii Mięśniowo-Powięziowej

O kursie:
Trójmodułowy kurs obejmuje techniki pracy z powięzią i tkankami miękkimi. W czasie kursu poznasz szereg technik i procedur, które w łagodny sposób wpływają na całe ciało. Każdy moduł wprowadzi Ciebie w coraz subtelniejsze odczuwanie, pogłębi i rozszerzy percepcję, co pozwoli na podążanie za odczuciami płynącymi z ciała w procesie terapii.
STMP to technika, która w delikatny i bezpieczny sposób uwalnia zapisane w ciele wzorce fizyczne i emocjonalne przywracając funkcje i zakres ruchu.
Powięź jest elastyczną tkanką, która łączy wszystkie części ciała człowieka i tworzy jednolitą sieć. Jest tkanką bardzo wrażliwą na jakąkolwiek formę stresu psychicznego, emocjonalnego lub fizycznego reagując napięciem, które zaburza naturalny ruch ciała. Może to powodować różnego rodzaju dolegliwości bólowe, napięcia, zaburzenia funkcjonalne, problemy stawowe często w rejonach bardzo odległych. Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowa uwalnia te przechowywane napięcia, usuwa ból i przywraca mobilność ciału.

Prowadzący: Katarzyna Kędzierska, Katarzyna Pyzik, Małgorzata Markiewicz

Instruktorzy prowadzący

Elżbieta Kędzierska
Mistrz Naturopata, Mistrz Bioenergoterapeuta, Dyrektor ds. szkoleń w Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata i jej wykładowca, Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej, Wykształcenie pedagogiczne wyższe, Nauczyciel autorskiej metody Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowej STMP, Nauczyciel Terapeuta Manualny, Nauczyciel New Bowen, Nauczyciel Biomasażu

Małgorzata Markiewicz
Mistrz Naturopatii, Wykładowca ADZ-Naturopata , wykształcenie pedagogiczne wyższe, Nauczyciel autorskiej metody Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowa STMP, Nauczyciel autorskiego programu Klawipunktury, Nauczyciel Biomasażu, Terapeuta manualny, Bioenergoterapeuta

Katarzyna Pyzik
Wykładowca Akademii Doskonalenia Zawodowego -Naturopata , Nauczyciel autorskiej metody Subtelna Terapia Mięśniowo-Powięziowej STMP, Naturopata, Masażysta, Terapeuta manualny, Terapeuta Osteopatii Cranialnej, Terapeuta wisceralny, Terapeuta Rollfingu, Terapeuta Polarity, Bioenergoterapeuta

Miejsce szkolenia

Kurs odbędzie się w Kozienicach przy ul. Bohaterów Studzianek 30 (Pensjonat).

Kontakt

Tel. Kontaktowy: Małgorzata Markiewicz 504132139, Katarzyna Kędzierska 511366848.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu kursu.