Egzamin rzemieślniczy

870 x 10
Kontakt:
Szkoła Hipnoterapii Integracyjnej- kurs zawodowy @ Ul.Dobra 4

Dla osób chcących ukończyć pełne szkolenie stopnia zawodowego przygotowaliśmy oddzielną ofertę- zawodowy kurs hipnozy hipnoterapii- Szkoły Hipnoterapii Integracyjnej. Składa się on z poszczególnych modułów kursów stacjonarnych oraz dodatkowo z kursu zawodowego online omawiającego podstawy hipnozy, oraz zawierającego materiały uzupełniające. To jedyna wersja pełnego zawodowego kursu hipnozy w Polsce, łącząca w sobie hipnozę ericksonowską z klasyczną oraz elementami Ustawień Rodzinnych.

To novum na polskim rynku, gdyż większość innych zajęć z hipnozy ma charakter sceniczny lub objawowy (tak, jakby każde schorzenie miało jedną przyczynę i jeden sposób leczenia). Każdy ból może mieć inny powód i wymaga odmiennego sposobu usuwania. My sięgamy głębiej w psychikę.

Aby proces wewnętrznych przemian nie zamienił się w odkrywanie coraz większej ilości nieprawidłowości, musi nastąpić restrukturyzacja psychiki, polegająca na odrzuceniu modelu wyniesionego z domu i zastąpieniu go wewnętrzną restrukturyzacją już nie tylko na świadomych poziomach, ale sięgającą tam, gdzie ta restrukturyzacja jest najbardziej potrzebna, czyli do podświadomości. I tak w wyniku potrzeb geopolitycznych, zrodziła się potrzeba Hipnoterapii Integracyjnej Wtórnej, która wszystkie rozbite i nieaktualne mechanizmy wewnętrznej organizacji przekształca w nowy model człowieka.

Kurs składa się z modułu online na platformie edukacyjnej, oraz 10 Zjazdów weekendowych warsztatów praktycznych.

Moduł online zawiera teorię hipnozy i hipnoterapii, oraz prezentacje. Im więcej będziesz mieć czasu na opanowanie materiału, tym łatwiej będzie Tobie opanować część praktyczną.

Zajęcia prowadzi Grzegorz Halkiew.

Daty Zjazdów na stronie www

Egzamin odbędzie się przed Komisją Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia.

Uprawnienia zawodowe

Hipnoza i hipnoterapia nauczana jest w Polsce w zakresie 4 standardów:

• hipnoza medyczna jako specjalność zawodu lekarz (nr rej. zawodu 221101)
  • hipnoterapia jako specjalność zawodu psychoterapeuta (nr rej. zawodu 229905)
  • hipnoterapia jako specjalność zawodu naturopata (nr rej. zawodu 323009)
  • hipnoza niesklasyfikowana (nr rej. zawodu 323090) – hipnoza sceniczna i inna nie wymagająca kwalifikacji

Dlaczego Szkoła podlega pod jurysdykcję Związku Rzemiosła Polskiego?  Przede wszystkim dlatego, że tradycyjnie hipnoza zawsze była i nadal jest związana na całym Świecie z Gildiami, po drugie dlatego, ze zgodnie z standardem zawodów przypisana jest Naturopatii. Trzeci powód, to międzynarodowe uprawnienia do wykonywania tego zawodu, czego nie otrzymasz kończąc nurt akademicki. Oba nurty wzajemnie się uzupełniają.

Każdy z modułów stanowi oddzielną całość- a jego ukończenie odnotowywane jest w cechowym indeksie. Ukończenie 10 zjazdów tematycznych kończy się wydaniem odpowiednich zaświadczeń według wzoru Ministra Edukacji Narodowej.

Osoby chcące posiadać uprawnienia unijne zobligowane są do zdania kolejnego, tym razem państwowego egzaminu w zawodzie Naturopata, specjalność Hipnoterapia (Dyplom oraz Europass).

Jak zostać uczestnikiem Szkoły Hipnoterapii Integracyjnej?

Aby zostać uczestnikiem należy przesłać zgłoszenie i wpłacić wpisowe w wysokości 870zł (sprawdź aktualną cenę na stronie https://neurolingwistyka.com)

Kurs- 8.700 zł- płatny jest w 10 ratach

Egzamin sprawdzający  237zł (cena regulowana ustawowo, może ulec zmianie)

Egzamin państwowy w zawodzie Naturopata planowany jest corocznie na lipiec i grudzień.

Harmonogram opłat

Kursy należy opłacać na bieżąco, według harmonogramu:

• wpisowe- 870zł
  • kolejne 9 opłat w wysokości 870 zł płatne na każdym z Zjazdów przed rozpoczęciem
  • ostatni Zjazd 10 to egzaminy

szkola@naturopata.edu.pl  lub tel.kom. 500.110.251

Program

• przygotowanie własne hipnoterapeuty, hipnoza klasyczna, oddziaływanie podprogowe
  • techniki prowadzenia indukcji
  • budowa indukcji
  • dynamika transu
  • dynamika procesu
  • wzorce lingwistyczne
  • narzędzia coachingowe
  • techniki hipnoterapeutyczne

Zaświadczenie wg MEN

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu wewnętrznego, wydawane jest stosowane zaświadczenie wg wzoru MEN oraz na potrzeby rynku pracy.