Nasze działo orgonowe oraz harmonizery orgonu

Zamówione odpromienniki orgonowe typu TB (Tower Buster) oraz harmonizer HHG (Holy Hand Grenade) umieściłem w poszczególnych pokojach domu. Oto niektóre z nich:


 Opis urządzenia w/g producenta: Urządzenie do efektywnego wykorzystania jako Harmonizer w domu oraz do neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. Doskonałe do domu, ogrodu, miejsc, w których chcemy poprawić energię. Świetnie wpływa na rozwój roślin i zwierząt (można stosować do ogrodu, sadu, pasieki).

HHG stal/mosiądz poprawia koncentrację i pobudza umysł do twórczego działania. Jest bardzo skuteczny w neutralizacji szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego. Doskonale sprawdza się w ogrodzie i sadzie, działając korzystnie na wzrost i rozwój roślin.

Działanie kształtu – Stożek: bardzo często nazywany przez radiestetów piramidą o nieskończonej ilości boków, jest pewną formą oddziaływania dynamicznego, tzn. energia wewnątrz i na zewnątrz porusza się w sposób wirowy. Kształt ten wzmacnia organizm, pomaga wrócić do zdrowia, pozytywnie działa w profilaktyce wyrównywania poziomu energii na czakramach. Ułatwia zasypianie, harmonizując przepływ energii w ciele człowieka.

Opis: Klasyczny odpromiennik: na cieki wodne, na promieniowanie elektromagnetyczne, sieci komórkowych, mikrofalowe, HAARP.

Kształt TB powoduje specyficzny rezonans, neutralizując fale, które wpływają na nasze stany emocjonalne. Poprawia nastrój człowieka (lepszy sen, samopoczucie, większa witalność itp.). Doskonale wpływa
na rozwój roślin i zwierząt (można stosować do ogrodu, sadu, pasieki).

Dodatkowo – w górnej części zatopiona została miedziana cewka SBB (Saint Buster Button).
Jej działanie jest podobne do spirali prawoskrętnej (bardziej harmonijne), która obrazuje tzw. ruch za Słońcem. Odnosi się do wszystkich procesów zachodzących na Ziemi, dlatego właśnie wszystkie rośliny wijące się rosną w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Dzięki umieszczeniu prawoskrętnej cewki w górnej części orgonitu, otrzymujemy więcej niż zwykle energii z otoczenia oraz energii Kosmosu, pomaga ona również przekazać energię zatopionych w żywicy minerałów. Cewka ukierunkowuje
i wzmacnia przepływ ożywczego orgonu (cewka powinna być zawsze skierowana w górę). 

 

 

..a oto nasz chembuster zainstalowany do celów badawczych w dniu 26 kwietnia 2012

 

 

Roczne badania nie potwierdziły jego mocy oddziaływania, dlatego też urządzenie zostało przeniesione w miejsce lepiej dobrane pod względem promieniowania geopatycznego- obecnie znajduje się z przodu posesji poza ciekami wodnymi, które w tum rejonie występują dosyć gęsto. Obecne badania rokują pozytywne wyniki.

 

 Opis urządzenia: Urządzenie, które jest zarówno rozpraszaczem smug chemicznych, jak i dużym harmonizerem orgonitowym. Skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu, harmonizuje obszar  w zasięgu swojego działania, uaktywnia czakry i zasila pozytywnymi wibracjami. Konstrukcja tego modelu chembustera opiera się na formie OWOCU ŻYCIA (Święta Geometria).

W jaki sposób działa technologia orgonu?
Działo orgonowe wypromieniowuje na zewnątrz (do atmosfery) czystą, ożywczą energię (pozytywny orgon), neutralizując różnorakie zanieczyszczenia i zaburzenia (chemiczne i energetyczne). Neutralizacja szkodliwej energii odbywa się m.in. dzięki odpowiednio zaprogramowanym kryształom osadzonym  w rurach urządzenia. W bazie orgonitowej zostały zatopione trzy rodzaje minerałów, które wzmacniają siłę oddziaływania tego urządzenia: kryształ górski, kwarc dymny i ametyst.

 Dodatkowo, ten typ chembustera zbudowaliśmy wykorzystując OWOC ŻYCIA (figurę opartą na Kwiecie Życia – jednym z najsilniejszych symboli Świętej Geometrii), który zwielokrotnia korzystne działanie chembustera, emanując wysokie, harmoniczne wibracje tej starożytnej formy geometrycznej.

OWOC ŻYCIA – jest „jedną z najbardziej uświęconych form, jakie istnieją na Ziemi, albowiem z jego treści powstało wszystko, co istnieje w Rzeczywistości.” (w/g D. Melchizedeka).
Kształt ten opiera się na zasadach Świętej Geometrii i stanowi rozwinięcie symbolu Kwiatu Życia.
Kwiat Życia – wewnątrz tego symbolu znajduje się siedem połączonych ze sobą kół, zwanych ziarnem życia. Kwiat Życia zawiera w sobie wszystkie formuły matematyki, każde prawo fizyki, harmonię muzyczną i każdą biologiczną formę życia, łącznie z ludzkim ciałem. Znajdziemy w nim także platońskie bryły, będące wzorcami dla wszystkich atomów, pierwiastków, poziomów, wymiarów, dla wszystkiego  co istnieje we wszechświecie w formie fal. Symbol ten znany był w dawnych cywilizacjach – można go odnaleźć prawie w każdej części świata.

 Rozpraszacz smug chemicznych – skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje rozpylane w powietrzu.
Działo wysyła w górę, do atmosfery pozytywną energię Orgonu, zastępując negatywną energię (DOR), która występuje obecnie w ogromnych ilościach w powietrzu i w górnych warstwach atmosfery.
Ponadto wspomaga oczyszcza powietrze z chemikaliów rozpylanych przez samoloty (chemtrails). Chemtrails są bronią New World Order dla kontroli populacji. Zawierają w swoim składzie m.in. aluminium, bar i różne składniki biologiczne (często wirusy, grzyby, bakterie). Rozpylane są z samolotów (najczęściej nie oznakowanych), tworząc sztuczne chmury, które zakłócają warunki pogodowe, a także nasycają atmosferę aluminium i barem. System HAARP, zlokalizowany na Alasce (oraz w kilku miejscach na świecie), jest ogromnym emiterem fal ELF (niskiej częstotliwości), obejmującym całą Ziemię. Aluminium i bar tworzą tarczę, obejmującą jonosferę planety, a fale ELF odbijają się od tarczy aluminium i opadają w dół, na całą Ziemię. Fale ELF mogą wpływać na wzorce myślowe ludzi, emocje, stan zdrowia, a nawet zaburzać strukturę DNA.

W jaki sposób pomocna jest technologia orgonu?
Działo orgonowe wypromieniowuje w górę, do atmosfery pozytywną energię (pozytywny orgon), co nie pozwala na utrzymywanie się rozpylanych aerozoli w powietrzu i formowanie chemicznych chmur. Energia Orgonu przekazana do atmosfery wspiera proces konwertowania chemtrails do naturalnych związków występujących w górnych warstwach atmosfery (tlen, azot, dwutlenek węgla itd).
Działanie tego typu potwierdza wielu posiadaczy chembusterów (zanikające smugi chemiczne, mniej nienaturalnych chmur, bardziej stabilna pogoda, więcej specyficznych, delikatnych chmurek o nazwie Syplhs). Orgon jest bardzo specyficzną formą energii (nie jest to energia elektromagnetyczna!), która
ma wielowymiarowe działanie i jest trudna do zrozumienia przez umysł ścisły.

Urządzenia orgonitowe (w tym chembuster) są urządzeniami radionicznymi, które są zasilane i sterowane przez operatora/właściciela urządzenia. Stają się jakby częścią umysłu operatora. Wola człowieka steruje i wpływa na jakość i intensywność działania orgonu.
Jeśli chcesz wyczyścić niebo ze smug chemicznych, po prostu wyobraź sobie czyste niebo, wydychając
z ust powietrze nasycone złotą energią (ta wizualizacja przyspieszy proces oczyszczania). Pamiętaj,
że masz więcej mocy niż sądzisz…

Do produkcji działa użyte zostały wióry stalowe (zgodnie z zaleceniami W. Reicha, badacza i propagatora technologii orgonu), ponieważ (w przeciwieństwie do często używanego aluminium) mają bardziej harmonijne i bezpieczne działanie na organizm człowieka, dlatego chembuster może być bez obaw użytkowany w pobliżu ludzi. Zastosowaliśmy również mosiądz, który wzmacnia działanie stali.
W bazie orgonitowej znajduje się podsypka z z naturalnych brył ametystu i kryształu górskiego (ametyst ma m.in. właściwości oczyszczania atmosfery). W każdej rurze umieszczony został kryształ górski (czubkiem do góry).

2 myśli na temat “Nasze działo orgonowe oraz harmonizery orgonu

  1. Witam.
    Chciałabym zakupić takie Działo Orgonitowe.
    Proszę o dodatkową informację w opisie – kto jest producentem oferowanych produktów.

  2. Witam. Przeczytałem i zobaczyłem ze Państwo posiadacie działo chembuster którego budowa opiera się na formie OWOCU ŻYCIA (Święta Geometria).Pierwsze pytanie (troszke nietypowe).Jaka jest skutecznosc tego działa ? Z opisów wynika że b. dobra. A drugie pytanie czy mozecie Państwo przekazać jakies informacje gdzie takie działo mozna nabyc ponieważ nigdzie nie znalazłem na Waszej stronie informacji na temat producenta

    pozdrawiam;
    Andrzej

Dodaj komentarz