Zawodowy kurs bioenergoterapii ogólny/czeladniczy/mistrzowski

Bioenergoterapia- kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą prowadzić gabinet terapeutyczny w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla tych, którzy chcą bioenergoterapię stosować prywatnie.

Nasz Bioenergoterapia- kurs ma status szkolenia zawodowego, a po pozytywnym ukończeniu wydane zaświadczenie MEN upoważnia do stosowania technik bioenergoterapeutycznych. Pełny cykl szkolenia kończy się egzaminem stopnia państwowego. Dyplom upoważnia do pracy zarówno w krajach Unii, jak i praktycznie na całym Świecie.

Na kursie poznasz struktury bioenergetyki i uzdrawiania. Dzięki nowoczesnej dydaktyce nauczysz się tego, czego bioenergoterapeuci uczą się w ciągu wielu lat praktyki. Zdobędziesz kolejne umiejętności, a to otworzy przed Tobą nowe perspektywy.

Zarządzając bioenergetyką będziesz mógł wpływać na procesy biochemiczne, a poprzez to na swoje, jak i innych osób ciało.

Istotą bioenergoterapii jest koncentracja myśli. Pamiętaj że tam, gdzie twoja myśl- tam i energia.

Dłonie są twoim pomocnikiem, dzięki nim, a dokładniej dzięki ich wrażliwości, będziesz mógł dokonać diagnozy pól energetycznych, wprowadzić zmiany, wykonasz test. Poznasz nie tylko procedury uzdrawiania bioenergetycznego, ale i podstawy masażu energetycznego oraz neurochirurgii fantomowej.

Oczy są jak kamery, interpretacja obrazów zależna jest od Twojego mózgu. Każdy widzi aurę, czakry- lecz nie każdy o tym wie. Masz okazję zmienić swoje poglądy, poszerzyć horyzonty.

Pakiet pełny (część online plus stacjonarne warsztaty praktyczne)

  • przygotowanie teoretyczne cz.1 online, 870 zł
  • weryfikacja i pomoc (zajęcia praktyczne) cena w pakiecie 870 zł/ poza pakietem 1370zł
  • przygotowanie teoretyczne  cz.2 online, 870 zł
  • kurs przedegzaminacyjny online, 1370 zł

Pakiet jest przeznaczony dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności zawodowe w zakresie bioenergoterapii i przystąpić do egzaminu rzemieślniczego. Pakiet składa się z 4 modułów.

Materiały online znajdują się na naszej platformie edukacyjnej. Zawierają dodatkowe teksty oraz prezentacje i nagrania filmowe.

Kursy bioenergoterapii dostępne nieustannie.

Pakiet jest przeznaczony dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności zawodowe w zakresie bioenergoterapii i przystąpić do egzaminu rzemieślniczego. Pakiet składa się z 4 modułów.

Bioenergoterapia- kurs jest rekomendowany przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

 Zaplanuj swoją przyszłość, udokumentuj kwalifikacje!

Bioenergoterapia- kurs

Bioenergoterapia- kurs

Dodaj komentarz