kurs anatomii i fizjologii

Przygotowanie medyczne do zawodu terapeuty – Małgorzata Markiewicz

Akademia Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA- anatomia i fizjologia

Dla członków Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów oraz sympatyków naturoteropatii organizujemy kurs – anatomia i fizjologia –  (przygotowanie medyczne do zawodu terapeuty-  zaświadczenie MEN- 110 godz.)

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą najnowszą propozycję – kurs on-line „Anatomia i fizjologia – podstawy”, dzięki któremu można podnieść swoje kwalifikacje, nie wychodząc z domu. Kurs zakończony jest uzyskaniem zaświadczenia szkolnego zgodnie z wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej (110 godzin lekcyjnych).

Profesjonalnie przygotowane przez naszych specjalistów materiały szkoleniowe pozwolą Państwu z większym zrozumieniem i pewnością wykonywać swoją pracę.

Program kursu zawiera wiedzę z zakresu podstaw anatomii i fizjologii człowieka, obejmując struktury i funkcje organizmu oraz ich wzajemne powiązania. Anatomia i fizjologia są kluczowymi zagadnieniami i stanowią podstawę wszelkiej wiedzy na temat zdrowia człowieka.

Materiały dydaktyczne zostały opracowane na podstawie dostępnej fachowej literatury medycznej przez specjalistów posiadających długoletnie doświadczenie zawodowe medyczne oraz  kompetencje do prowadzenia szkoleń z zakresu tej tematyki. Wiedza prezentowana jest za pomocą opracowanych w sposób czytelny i prosty zagadnień z tematyki  „Anatomii i fizjologii”. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy interesują się tematyką zdrowia, w szczególności tych, którzy zajmują się na co dzień pracą z pacjentem lub mają zamiar robić to w przyszłości.

Dzięki ukończonemu kursowi podniesiecie Państwo swoje kwalifikacje zawodowe oraz uzyskacie nową ważną wiedzę na temat budowy anatomicznej oraz funkcjonowania organizmu człowieka.

Kurs jest prowadzony w formie 9 modułów

W skład materiałów szkoleniowych wchodzą:

  • Ilustrowany skrypt
  • Prezentacja PowerPoint
  • Podsumowanie
  • Pytania lub testy sprawdzające

Czas kursu jest zależny od indywidualnych możliwości opanowania przedmiotu.

Po zakończeniu każdego działu, będą Państwo odpowiadali na pytania z zakresu omawianego działu.

Błędnie rozwiązane zadania należy poprawić według wskazówek udzielanych przez prowadzącego kurs.

 

Cena: 1100zł

Prowadząca: Małgorzata Markiewicz

Termin: indywidualny

Kurs jest rekomendowany przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Rozważasz wstąpienie do Cechu? zapoznaj się z korzyściami:  www.naturopata.edu.pl

 

 

Dodaj komentarz