Szkoła Zawodowej Naturopatii- klasa A4

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych zdobyciem uprawnień zawodowych w zakresie naturopatii stworzyliśmy półtoraroczny modułowy program nauki od podstaw. Pod względem merytorycznym, w porównaniu do wielu innych oferowanych kursów, jest to najlepiej przygotowana programowo Szkoła Zawodowej Naturopatii.

Miło nam poinformować, że z naturopatią związani jesteśmy od początku. Za naszą inicjatywą została ona wpisana na listę zawodów MRPiPS. Byliśmy w grupie fascynatów, którzy założyli w 2011 pierwszy w Polsce Cech Naturopatów i Hipnotyzerów i to z naszej inicjatywy Krajowy Rejestr Sądowy uznał naturopatię za zawód wykonywany na podstawie kwalifikacji własnych. To my zaangażowaliśmy się w opracowania dla ministerstw standardu tego zawodu, jak i w opracowanie pytań dla państwowych komisji egzaminacyjnych. To wszystko, abyś Ty mógł łatwiej zdobywać wiedzę i posiadał odpowiednie umiejętności- zgodne z literą prawa- do prowadzenia gabinetu naturopatii.

Masz dość udawanych kursów niby naturopatii oferujących reiki, radiestezję, czy inne wymysły? To całkiem zrozumiałe. Zapraszamy do nauki naturopatii zgodniej z standardem zawodowym!

Pamiętaj, zawsze przed wybraniem szkoły warto sprawdzić w obowiązującym standardzie, jakich umiejętności wymaga się od zawodowców. Standard naturopatii możesz przeczytać np. TU!

Klasa A4

Klasa A4 to zestaw półtoraroczny modułów (czasami większe zagęszczenie zjazdów niż raz w miesiące ze względu na okrojone terminy przez pandemię). Materiały dodatkowe będą też dostępne online poprzez platformę edukacyjną.

Program Szkoły Naturopatii Zawodowej (harmonogram klasy A4)

  • informacje szczegółowe cech@naturopata.edu.pl

Egzaminy końcowe

Okres nauki kończy się egzaminami. Pierwsze- wliczone w cenę kursu- to egzaminy wewnętrzne przeprowadzane w naszej Szkole Zawodowej Naturopatii. Po zdaniu tych egzaminów otrzymasz niżej wymienione dokumenty potwierdzające tytuł Naturopaty.

Jeśli weźmiesz udział w edycjach wiosennych zajęć będziesz gotowy do egzaminów grudniowych; a jeśli wybierzesz zajęcia w edycji jesiennej egzaminy będą w lipcu każdego roku.

Zajęcia mogą być łączone, część z edycji wiosennej, pozostałe z jesiennej- ważne, by zaliczyć wszystkie moduły.

Jakie otrzymasz dokumenty po zakończeniu nauki w Szkole Naturopatii Zawodowej!

Po zdaniu egzaminów otrzymasz zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające wiedzę, umiejętności i kwalifikacje w zakresie:

  • Anatomii i fizjologii w zakresie przygotowania medycznego do wykonywania zawodu terapeuty
  • Biomasażu
  • Chiropraktyki
  • Osteopatii
  • Hipnozy regresyjnej
  • Akupunktury

Dodatkowo otrzymasz dokument wg wzoru MRPiPS dla potrzeb rynku pracy potwierdzający tytuł Naturopaty.

Dodatkowe egzaminy państwowe

Kolejne egzaminy- przeprowadzane przez Izbę Rzemieślniczą i w związku z tym, że to jest firma zewnętrzna to są dodatkowo płatne- mają one rangę egzaminów państwowych i po ich zdaniu otrzymasz dokument unijny potwierdzający poziom wykształcenia i europejski tytuł Naturopaty. Egzaminy te planowane są na lipiec lub grudzień każdego roku..

Nasza Szkoła Zawodowa Naturopatii przygotuje Ciebie tak, aby egzamin państwowy był dla Ciebie przyjemnością, a jego wynik dał satysfakcją z dobrze opanowanego materiału.

Opłata czesnego

Ideą programu Klasy A4 było stworzenie możliwości nauki dla tych, co lubią systematyczność i najbardziej odpowiada im płatność rozłożona na raty- dlatego jest specjalna cena. Zamiast regularnej ceny 1370zł za zajęcia moduł wyceniony został na 870zł

Zgłoszenie

Zgłoszenie najlepiej gdy prześlesz drogą mailową na adres szkola@naturopata.edu.pl z dopiskiem: Szkoła Zawodowej Naturopatii.

Jeśli masz trudności z napisaniem maila, możesz zadzwonić pod nr. telefonu 500.110.251, ale pamiętaj że mamy wiele obowiązków, w tym wykłady, więc nie zawsze możemy odebrać połączenie. No i pisząc uzyskasz więcej szczegółów, bo słowa szybko ulatują.