XVI Zjazd członków i sympatyków Cechu (lipiec 2024)

XVI Magiczny zjazd członków i sympatyków Cechu odbędzie się w Siemianówce (Białowieża) w dniach 26 (piątek)-28 (niedziela) lipca 2024

Adres: Siemianówka ul. Szkolna (Leśniczówka)

Rezerwacje pobytu

Do naszej dyspozycji domki 5-7 osobowe na dwa noclegi z możliwością indywidualnego przedłużenia do poniedziałku. Mamy razem 24 miejsca.

Proszę o przesyłanie rezerwacji w formie opłaty z tytułem: Siemianówka

Odpłatność dla członków cechu 470zł. a sympatycy 570zł.

• Cech Naturopatów i Hipnotyzerów
  • PKO BP  98 1020 1055 0000 9102 0342 3126
  • tytuł: Siemianówka (Imię i Nazwisko)

W tej cenie mamy noclegi i przebogate imprezy towarzyszące. Wyżywienie we własnym zakresie- do dyspozycji kuchnia w domku, grill na świeżym powietrzu obok domku, lub knajpki w Białowieży a nawet w Hajnówce. Na pewno jakoś sobie to zorganizujemy tak, jak do tej pory.

Przewidziane przede wszystkim zajęcia z magii Podlasia, szamańskie i słowiańskie. Do tego relaksacyjne spacery po lesie, wypad nad zbiornik wodny, …. Naprawdę dużo czarów i magii. Zgłoszenia obecności (potwierdzenie wpłaty) proszę przesyłać na adres: cech@naturopata.edu.pl ponieważ mamy na razie zarezerwowany jeden ośrodek z 24 miejscami.

Przydział miejsca w domku całkiem losowy, wiec bądź gotowy na przygodę 😉

Proszę też zgłaszać wolne miejsca w samochodach, oraz zapotrzebowanie na miejsce w samochodzie, To impreza integracyjna, więc zadbajmy wzajemnie o siebie.

• cechowa grupa na facebooku https://www.facebook.com/groups/571124761814676

Ilość dostępnych miejsc: 20/24 (ośrodek ul.Szkolna)

Program ramowy pobytu

Przyjazd 26 lipca piątek godz. 13.00