Szkoła Zawodowej Naturopatii

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych zdobyciem uprawnień zawodowych w zakresie naturopatii stworzyliśmy 16 miesięczny program nauki od podstaw. Pod względem merytorycznym, w porównaniu do wielu innych oferowanych kursów, jest to najlepiej przygotowana programowo szkoła zawodowej naturopatii.

Miło nam poinformować, że z naturopatią związani jesteśmy od początku. Za naszą inicjatywą została ona wpisana na listę zawodów MRPiPS. Byliśmy w grupie fascynatów, którzy założyli w 2011 pierwszy w Polsce Cech Naturopatów i Hipnotyzerów i to z naszej inicjatywy Krajowy Rejestr Sądowy uznał naturopatię za zawód wykonywany na podstawie kwalifikacji własnych. To my zaangażowaliśmy się w opracowania dla ministerstw standardu tego zawodu, jak i w opracowanie pytań dla państwowych komisji egzaminacyjnych. To wszystko, abyś mógł łatwiej zdobywać wiedzę i posiadał odpowiednie umiejętności do prowadzenia gabinetu naturopatii.

Masz dość udawanych kursów niby naturopatii oferujących reiki, radiestezję, czy inne wymysły? To całkiem zrozumiałe. Zapraszamy do nauki naturopatii zgodniej z standardem zawodowym!

Pamiętaj, zawsze przed wybraniem szkoły warto sprawdzić w obowiązującym standardzie, jakich umiejętności wymaga się od zawodowców. Standard naturopatii możesz przeczytać np. TU!

Informacje o aktualnych Klasach i ich programie znajdziesz TU

Egzaminy końcowe

Okres nauki kończy się egzaminami sprawdzającymi (dodatkowa opłata ok 380zł oraz specjalne zaświadczenia

Dodatkowe egzaminy państwowe

Czeladnik/mistrz naturopatii- te egzaminy są również dodatkowo płatne- mają one rangę egzaminów państwowych i po ich zdaniu otrzymasz dokument unijny potwierdzający poziom wykształcenia i europejski tytuł Naturopaty.

Nasza Szkoła Zawodowa Naturopatii przygotuje Ciebie tak, aby egzamin państwowy był dla Ciebie przyjemnością, a jego wynik dał satysfakcją z dobrze opanowanego materiału.

Opłata czesnego

Ideą programu Klasy D1 było stworzenie możliwości nauki dla tych, co lubią systematyczność i najbardziej odpowiada im płatność rozłożona na raty- dlatego jest specjalna cena. Zamiast regularnej ceny 1370zł za zajęcia moduł wyceniony został na 870zł

Zgłoszenie

Zgłoszenie najlepiej gdy prześlesz drogą mailową na adres szkola@naturopata.edu.pl z dopiskiem: Szkoła Zawodowej Naturopatii.

Jeśli masz trudności z napisaniem maila, możesz zadzwonić pod nr. telefonu 500.110.251, ale pamiętaj że mamy wiele obowiązków w tym wykłady więc nie zawsze możemy odebrać połączenie.