Chirurgia fantomowa

Ogólnie rzecz biorąc jest to nowatorski rodzaj terapii, bazujący na założeniu, że cały organizm ludzki jest zapisany w formie wzoru energetycznego. Podczas zabiegu terapeuta wykorzystuje siłę myśli do wytworzenia poprzez organizm określonego rodzaju energii, dzięki któremu można usunąć zarówno dolegliwość, jak i jej przyczynę. Dotyczy to nie tylko konkretnych chorób, ale także szeregu bloków emocjonalnych, z których istnienia nie zawsze zdajemy sobie sprawę. Ponieważ każdy uraz, trauma czy niekorzystna emocja są zakodowane w pamięci komórkowej ciała. Często na mentalnym poziomie może się nam wydawać, że wiele urazów uzdrowiliśmy i już nas nie dotyczą. Większość z nich pozostaje jednak zgromadzona w naszym ciele pod postacią pewnych bloków energetycznych. Te bloki powodują zakłócenia w systemie energetycznym organizmu, co może być przyczyną jego nieprawidłowego funkcjonowania i w konsekwencji prowadzić do różnych chorób.

Chichurgia fantpmpwa jest nieinwazyjną, bezbolesną metodą przynoszącą doskonałe rezultaty przy wielu dolegliwościach.

Wewnątrz każdego z nas tkwią ogromne zasoby mocy, na co dzień nie dostrzegane. Myśl, jako taka, jest czynnikiem mogącym je wyzwolić. Pradawna mądrość głosi, że ciała ludzkie to matryce energii, a materia i energia to jedno. Myśl wpływa na materię na poziomie energetycznym. Wizualizacje stwarzają możliwość wpływu umysłu i emocji na harmonię ciała, poprzez modyfikację energii tworzących jego strukturę fizyczną. Idąc drogą afirmacji, przekazujemy osobowości myśli pozytywne, usuwając negatywne modele myślowe uwarunkowanego umysłu. Kolejny krok, jaki może uczynić nasz umysł, to materializowanie energii.

WIZUALIZACJA CHIRURGICZNA to metoda zupełnie nowa w naszej medycynie niekonwencjonalnej. Polega ona na wykorzystaniu siły umysłu do emanacji poprzez organizm określonego rodzaju upostaciowionej energii, dzięki której możliwe jest połączenie zabiegów mentalnych na ciele i duszy. Nowatorstwo tej techniki uzdrowicielskiej opiera się na tym, że jest to europejskie kompendium wiedzy lamów tybetańskich, Kahunów i Filipińczyków, a osiągane za ich pomocą rezultaty czynią niemożliwe możliwym.

 • Chirurgię fantomową można stosować jako metodę wspomagającą przy:
  • dolegliwościach układu oddechowego
  • dolegliwościach układu krążenia
  • dolegliwościach układu kostno-stawowego
  • dolegliwościach kręgosłupa
  • zaburzeniach cyklu miesiączkowego
  • zaburzeniach psychosomatycznych
  • stanach depresyjnych i nerwicowych
  • uzdrawianiu emocjonalnych urazów
  • uzdrawianiu z raka