Telepatia i jasnowidzenie

Telepatia i jasnowidzenie staje się coraz bardziej powszechną umiejętnością- okazuje się to łatwiejsze, niż na początku sądzono. Jak tego dokonać? o tym przeczytasz w opisie kursu.

Paradygmat holograficzny powiązany z teoriami fizyki kwantowej dowodzi, że wszelka materia składa się z pewnych pakietów energii zwanymi kwantami. Z takich właśnie form energii zbudowane są atomy reagujące rezonansem na określone częstotliwości. Każdy atom ma inną częstotliwość, dlatego każdą rzecz i osobę charakteryzują jej własne częstotliwości (aura)- unikalne i niepowtarzalne jak odciski palców czy też płatki śniegu.

Skoro każda rzecz, czy też osoba, posiada sobie tylko właściwą charakterystykę, to musi też istnieć związek współodczuwania między całością i wszystkimi jej częściami. Istnieje pokrewieństwo i empatyczny rezonans z całością struktury każdej rzeczy, czy też osoby.

Teorie holograficzne i odkrycia fizyki kwantowej pomagają zrozumieć mechanizm doświadczeń transcendentnych. A w szczególności niektórych zjawisk parapsychicznych, takich jak telepatia, czy nawet reinkarnacja.

Nasza świadomość to zaledwie cienka warstwa na powierzchni całej sfery percepcji pod którą dzieje się znacznie więcej. Medytacja, śnienie, bębny, taniec lub narkotyki odwracają zwykłą uwagę i poszerzają percepcję.
„Najwspanialszym doświadczeniem człowieka jest nieznane. Stanowi źródło prawdziwej sztuki i nauki”. Albert Einstein

Zapraszam na warsztaty Telepatii i jasnowidzenia

  •  przeczytaj informacje na temat miejsca, daty i ceny >>>>TU