Bioenergoterapia zawodowa

Koszty:
1370zł
Kontakt:

Bioenergoterapia zawodowa cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Z roku na rok zyskuje nowe, zawodowe oblicze, udokumentowane szeregiem badań naukowych.

Celem naszego Kursu jest nabycie kwalifikacji w zakresie bioenergoterapii zawodowej (pracownik wykwalifikowany – Ustawa o Rzemiośle).

Kurs przeznaczony jest dla osób które chcą prowadzić bioenergoterapię w ramach wykonywanego zawodu, jak i dla tych, którzy chcą bioenergoterapię stosować prywatnie.

Kurs stanowi pierwszy stopień szkolenia zawodowego, a po pozytywnym ukończeniu potwierdzające kwalifikacje zaświadczenie MEN upoważnia do stosowania technik bioenergoterapeutycznych (nr rej. zawodu 323002) [podstawa prawna].  Każdy z absolwentów otrzyma również Dyplom bioenergoterapeuty.

Standardy zawodu dla Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej opracowywali członkowie naszego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów, w tym Grzegorz Halkiew. Kurs ten odpowiada więc dokładnie tym standardom i dlatego nie ma w nim nic o np. reiki, lub innych terapiach nie należących do Bioenergoterapii.

Kurs jest pierwszym stopniem na drodze do otrzymania tytułu czeladnika lub mistrza bioenergoterapii.

Postaw na siebie! Zdobądź nowy zawód!

Data: 11-13 maja 2018

Cena: 1370zł

Miejsce: Grodzisk Maz.

Przewaga naszego Kursu nad innymi szkoleniami.

Nasz Kurs ma akceptację Kuratora Oświaty i po jego ukończeniu absolwent otrzymuje zaświadczenie MEN potwierdzające zdobyte kwalifikacje. Trzeba jednak pamiętać, że Kurs trzydniowy jest szkoleniem podstawowym. Mając zarejestrowaną działalność gospodarczą zgodnie z wyżej zamieszczonymi informacjami, oraz mając szkolenie podstawowe, absolwent może stosować bioenergoterapię i ubiegać się o wstąpienie do Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów. ….a po spełnieniu wymaganych warunków, może przystąpić do egzaminu czeladniczego.